Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sizin uyum ve dengeniz için gerekli işlemler bütünüdür. Yapılan çalışmaları manevi olarak sizlerin temizlenmesi için gereklidir. Ruhunuzu temizlemek için yapılan çalışmalar bütünüdür. Yapılan çalışmaların başında genel yapılan okuma ve ilmi çalışmaları uygulamaktayım. Çalışmaların devamında ise sizin manevi sıkıntılarınıza göre esmalar ile devam edilmektedir.

Tesirli duaların çalışmaları öncelikle kendinize okumalısınız. Sonraki niyetiniz ise etrafınızdaki kötü varlıkların temizlenmesi ve sevmediğiniz kişilerin etrafınızdan uzaklaşmasını sağlamaktır. Önce eşiniz, çocuğunuz, anne-baba ve sevgiliniz-nişanlınız-sözlünüz için yapılacak okumlar vardır.

Evlenmeden önce yapılacak vefk çalışmalarının önemi anlat anlat bitmez. Evlenmeden önce yapılacak bu çalışmalar evliliğinizin devamı ve sağlamlığı açısından çok önemlidir. Bu okumalar hayatınızı güzelleştirecek ve sizi her daim mutlu edecek işlemlerdir. Benim tarafımdan okunacak özel vefk dualarını sizlere aktarmadan yapıyorum. Siz etkisini benimle ilk görüştüğünüz andan itibaren hissedersiniz. Bu korumalara devam ettikçe kendi işinizi kendiniz yapacaksınız. Vefk çalışmalarım altında size özel verilen çalışmaları başkalara vermeniz kesinlikle etki etmez. Ancak bana sorduğunuzda o kişiye de özel okumalar yaparım ve siz de o çalışmaları sevdiğiniz kişiye verirsiniz. ve sizin etrafınızda da güçlenmeniz gerçekleşir. Akraba ilişkilerinde daha da kuvvetleneceksiniz. Onlar da sizdeki etkileri görecektir. Bana ulaşmanız durumunda bu akrabalarınız arasında okunacak diğer farklı dualar benim tarafımdan yapılıyor.

Yapmış olduğum vefklerin özeti; büyü bozma, musallatlardan kurtulma, çözümlenemeyen sihirlerin yok edilmesi ile ilgili yapılan çalışmalardır.

Vefk Çeşitleri medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09
Vefk Çeşitleri medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Vefk

Vefk dini anlamda çok tesirli dua şeklidir. Vefk anlamı ise sıkıntılar ve problemlerden kurtulmaktır. Kötü enerji ve dertlerden uzaklaşmak için yapılan işlemlerin tamamıdır. Çok çeşidi vardır. Kişiye özel hazırlanmasında fayda sağlar.  Bazı çizimler, ayetler, rakamlar kullanılarak yapılmaktadır. Rahmani bir yöntemdir. Ve medyum Sedat Hoca sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Ayrıca Vefk’in Anlamı, insanların içinde bulunduğu dertlerden, sorunlardan, sıkıntılardan ve problemlerden kurtulmak, herhangi bir amaca ulaşabilmek için yapılan işlemler sonucu oluşacak enerjilerdir. İnsana hedefe ulaşabilmesi için yapılan çizimlerin dua şekline döndürülmesidir. Vefk yapabilen medyumun mutlaka Arap alfabesini üst düzeyde bilmesi lazım. Aksi takdirde yapılan vefk ‘in hiç bir faydası olmaz. Vefk’in Anlamını bu şekilde anlattıktan sonra gelelim vefk’in yapılışındaki dikkat edilmesi gereken hususlara; vefk bir dörtgen içerisine belirli zamanlarda sayılar yazılır ve bu sayıların Arapça karşılığı olan harfler eklenir, Esma-i Hüsna, sureler ve ayetlerin, kelimeler, sayılar ve harflerle birleştirilip oluşturulan dörtgen şeklin içerisine yerleştirilmesiyle son bulur. Ayrıca vefkler kişiye özeldir ve aynı vefkler çok nadir olarak başka kişilerde kullanılır.

Vefk Çeşitleri

Vefk içinde bulunulan durumların çeşitliliğine göre birçok şekilde yapılabilmektedir. Oldukça geniş bir çalışma alanına sahip olan vefk ilminin kullanımı, Arap alfabesini ve Arapçayı çok iyi bilen kişiler tarafından yapılabilmektedir. İnsanların veya içinde bulunulan durumların çeşitliliğine ve durumuna göre vefk yapılabildiği gibi, tüm sorunlar ve problemleri ortadan kaldırabilmek adına yapıldığı bilinmektedir. Vefk Çeşitleri olarak başlıca olanları şu şekilde sıralayabiliriz.Nazar ve büyüden kurtulabilmek için yapılan, terk eden sevgiliyi geri döndürmek için yapılan vefkler, kısmet açtırmak veya bereket bulmak için yapılan vefkler, evden soğumuş ve uzaklaşmış eşi eve bağlamak adına yapılan vefk çeşitleri, ayrıca üzerimize musallat olmuş cinlerden ve kem gözlerden uzak kalabilmek, bunların şerrinden korunabilmek adına ve bunlar gibi birçok alanda Vefk Çeşitleri çalışmaları yapılabilmektedir. 

Genel Vefk

Kelime manası uyumdur. Uyum anlamının sonunda tesir kelimesine ulaşıyoruz. Genel olarak yapılan vefkler tılsımdan bir parçadır. Tılsımsı kareler olarak da ifade edilir.  Yapım amacı ise tüm büyülerden korunmaktır. Özellikle zayıf büyülerden bu sayede korunursunuz. Daha etkili ve zor büyüler için kişiye özel vefkler hazırlamaktayım. Nazar, sihir ve büyülerden korunmak için yaptırılır. Karşılaşılacak ruhsal ve manevi bunalımlardan uzak durabilmek, huzurlu ve rahat bir yaşam sürebilmek için de Genel Vefk yaptırılmaktadır. Stres vefklerin önemli tesirlerindendir. Stresten ne kadar uzak durursanız vefkler o kadar etkilidir. Kötü enerjiden uzaklamşak için genel vefk yaptırılabilir. Sedat hoca dışında yaptırılan genel vefkler çok etkisizdir. Sedat hoca bu konuda ilmi bilgililer sahiptir. Rahmani yöntemler ile bu genel vefkleri hazırlar. Kötü sonuçlardan korunmak için rahmani yöntem uygulayan Sedat Hoca sizlere yardımcı olmaktadır. 

evlilik vefki medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09
evlilik vefki medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Evlilik Vefki

Evlilik Vefki yaptıranların geneli, evlilik yapmak için uygun kişiyi ve sevdiği kişiyi bulduktan sonra onunla bir ömür yaşam sürebilmek için evliliğe adım atmak istemesinden dolayı yapılmaktadır. Kişi sevdiğini herhangi bir sebepten dolayı evliliğe ikna edemiyorsa, ondaki korkuları yenmek adına ve evliliğe sıcak bakabilmesi için dışardan yardım almasına sakınca olmadığını bilmelidir. Bilinen vefklerin dışında hazırlannan bir yöntemdir. Evlilik vefkleri sonucu en belirgin olan vefklerdir. Sedat hoca tarafından yapılan vefkler başarı ile sonuçlanmaktadır. Size zarar vermez, kısmetinizde var ise yardımcı olacaktır. En başta da bunan inanmak lazım. Yoksa hiçbir şekilde fayda göremezsiniz. Bu vefkler sayesinde evlenmeler kolaylaşır. Evlenemeyen, halk arasında evde kalmış diye tabir edilen durumlarda evlilik vefkleri Sedat Hoca sayesinde vuku bulur. Sizin ile aynı özelliklere sahip kişiler üzerinde de ufak çalışmalar yapılabilir. Sizlerin doğru karar almasına yardımcı olmaktayım.

Şifa Vefki

Şifa Vefki, tıbbın çaresiz kaldığı ve bir türlü şifa bulamayan kişiler üzerinde etkili olduğu söylenmektedir. Felç gibi zor durumlardan kurtulmak için tercih edilebilir. Romantizma, panik atak, korkui fobi gibi durumlarda da şifa işlemleri yapıyorum. Bazı hastalıklara etkin çözümler sunabiliyorum. Kişi kendisine yapılan bu vefkde, ya üzerinde taşıyarak ya da içerek şifaya nail olur. Uykusuzluk için şifa vefkleri %100 e yakın başarı sağlar. Kişiye özel hazırlandığı için asıl sorun kolay bulunur ve çözümü rahatça yapılır. Şifa kaynağı bitkiler ve otlar da bu vefklerde kullanılır. Hastalık işlemlerinde uzmanlık önemlidir. Sedat hoca olarak yılların bilgi birikimi sayesinde sizdeki sorun kolaylıkla bulabilirim. Daha kötü gitmesi engellenir ve kötü durum durdurulabilir. 

Bolluk Bereket Vefki

Genel olarak maddiyatı konu alan işlemlerde tercih edilir. Rahat yaşamak için önemli olan bu vefk Sedat Hoca tarafından uygulanmaktadır. İşlerin iyiye gitmesi içinBolluk Ve Bereket Vefki yapılabilir. İşin uzmanı ve ilmi bilgilere sahip Sedat tarafından yapıldığı taktirde, yapılan kişinin evinde veya iş yerinde asla sıkıntıya düşmediği işlerinin hep yolunda gittiği görünür. Ayrıca müşterisinde bir eksilme olmadığı aksine arttığı görülmektedir. Maddi olarak rahatlamak için bu vefkler kullanılabilir. Rahatlık ve bol para için bu rahmani yöntemler uygulanır. Medyum bakımı tercih edilerek zaman ve para olarak maddi rahatlık sağlanabilir. 

Kısmet Açma Vefki

Sedat hoca tarafından kısmet açma işlemleri yapılır. Kötü medyumların yağtığı işlemler işe yaramaz. Kısmet Açma Vefki yaptıran insanlar genellikle, ya kazanç kapılarının kapanmasından işlerinin yolunda gitmemesinden dolayı, yada evlilik yapabileceği eşi bulamayışından dolayı yaptırmaktadırlar. Önceden denk geldiğiniz durumlardan uzaklaşmanız kısmetinizin kapandığı anlamına gelir. Birşey nasip değilse ayrı bir konu. Ama insan da çaba göstermelidir. Kısmet açma vefki de bu çabalardan biridir. Kısmetin açılması için bazı esmalar şarttır. Sedat hoca olarak sizlere en uygun esmalar hazırlanır. Kısmet açma vefkiniz tamamlanmış olur. Hadisler de bu konu da çok etklidir. Başkasının kısmeti için de bu vefkler tarafımdan hazırlanır. Kötü niyetlerden ve enerjilerden kurtulmak için öncesinde nakım çalışmaları yapılır. Özeti ise büyü bozma vefkine denk gelir.  Yaşamınıza etki eden kötülüklerden kurtulmanın sonunda kısmetiniz açılır. ***

Büyü Bozma Vefki

Çoğu insan genellikle birbirlerini çekememez hale gelebiliyor. Bu ortamlar vuku bulduğunda, başka kişilere kötülük amacı ile birşeyler yapmak ister. Elinden geldiğince zarar vermeye çalışır. Bunların en zararlı olanlarından biri de büyü yapmaktır. Çeşitli yöntemler ile bu kişiye büyü yaptırırlar. Bu büyülerin etkisi altına giren kişiler zarar görmeye başlar. Hayatlarında kötü enerji olduğu için sürekli kötüye giden ve düzelmeyen bir hal alır. Kötü amaç için bu büyüler yapılır. Bu büyülerin bozulması da vefkler sayesinde olabilir. Sedat Hoca olarak sizlere büyü bozma vefkleri uygulayabilirim. Ya da sevdiğiniz kişilere büyü yapılmış olabilir. Bu durumlarda da yardımcı olabilir. Büyünün farkına vardığınız an beni arayabilirsiniz. Etkisi artmadan işlem yapmak gerekmektedir. Kendisini büyü bozma işlemlerinde etkili sanan kişilerden uzak durmalısınız. Zor durumdan kurtulmak için acele edin. İnsanların kötülüğünü isteyen bu durumlara çok karşıyım. Sizlere yardım etmekten memnuniyet duyarım. Üstün tecrübelere sahip olsanız bile bazı durumlarda işin içinden çıkamayabilirsiniz. Uzman hocalar size fayda sağlayabilir. Ama kesin çözümlerim tamamen rahmani işlemlerdir. Büyülerden kurtulmak için bu işlemleri sağlarım. Allah izni öncelikle beklediğimiz durumdur. Çabalarımız ise dualardır. Bu dualar yöntemiyle büyülerden kurtulmak mümkündür. Büyü Bozma Vefki başarıya ulaşabilmesi için çok detaylı çalışmak gerekebiliyor. Maneviyatınızın güçlenmesi bundan en önemli etkenlerden biridir. Kişiye özel hazırlanan vefkler sayesinde büyülerden uzaklaşırsınız. Size etki etmez.  Büyü bozma vefki sayesinde de zaten kısmet açma vefki olmuş olur.

Çekim Vefki

Çok özel vefk çeşitlerinden birisidir Çekim Vefki. Kişi yaşamı boyunca hep güzel şeylerle karşılaşmak istemesi durumunda bu vefki yaptırma gereksinimi duymaktadır. İnsanların elde etmeye çalıştığı şeye ulaşması için çaba göstermesi lazım. Burada bazı esmalar çok etkilidir. Bağlama, geri getirme bunda çok önemlidir. Şans ve kısmetin sonucu bu çekim vefkleri sizlere fayda sağlar. Etkili bir vefk çeşididir. Çok eski tarihlerden beri yapılan bu vefk, günümüze kadar gelmiştir. Çoğu hoca bu durumu çözdüğünü sanar. Ama kötü enerjilerden öncelikle kurtulmak lazım. İstediğiniz kişi ile birlikte olabilmek için bazı esmalar sizlere yok gösterir. Özel dualar ile harekete geçen bu vefk sizi sevdiğinizi bir adım daha yaklaştırır. Sedat hoca olarak sizlere bu uzman yöntemlerim ile fayda sağlamak isterim. 

kuvvetli vefkler medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09
kuvvetli vefkler medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Kuvvetli Vefkler

Dört büyük meleğin isimlerini mütevelli heyetinin köşesine yazıp vefleri daha güçlü ve sağlam hale getirerek olumlu sonuçlar getirebilsek çok daha güçlü olurdu. Bu dört büyük meleğin isimlerinin yazılı vefkler üzerinde büyük etkisi vardır. Strong Befkler’in çalışmasında, Gabriel adı sohbet, evlilik, romantizm ve artan gelir ile eş anlamlıdır. İsrafil ismi fitneyi, bölünmeyi ve kaygıyı ortadan kaldırmak için yazılmıştır. Mikail ismi ise bereketi, bereketi, iyiliği ve bereketi anlatmak için yazılmalıdır. Azrail ismi şifa bulmak için kullanılır. Uykusuzluktan, kabuslardan, sorunlardan kurtulmak, hastalık ve sıkıntılardan kurtulmak için yazmalısınız. Elbette güçlü vefkler yapılırken bu durumların tam tersi olan kötülüğe hazırlanırlar ancak bu bağlılıklar iyiye yönelik olmadığı için büyülü bir anlam taşırlar.

Çok Güçlü Tılsımlı Koruyucu Vefk

Koruyucu sadakat oluşturmanın amacı, insanları hayatlarında karşılaşabilecekleri kötü durumlardan korumaktır. Başlıcaları: Vefk, görünmez varlıklara karşı koruma sağlamak için kullanılabilir. Vefkler, nazar, sihir veya kişinin hayatını etkileyen herhangi bir şeyi önlemek için oluşturulabilir. Bu işlemler sırasında genellikle çok kuvvetli dualar okunur, kişisel ve koruyucu şartlara göre koruyucu vefkler yapılır. Pek çok duadan ve genel olarak birçok veften çok daha etkili ve etkilidir. Sahneye bağlı olarak evde, birlikte, işte, arabada giyebilirsiniz. Bu sadakati çıkartma amacına bağlı olarak kişiyi zırh olarak kabul eder ve yaşamları boyunca koruma gösterirler. Bu tür korumanın kalıntıları uzun zamandır insanlara emanet edilmiştir ve hatta birçok büyük bilim adamı onlardan yararlanabileceğini iddia etmektedir.
 
Kişiye Özel Hazırlanan Vefk medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09
Kişiye Özel Hazırlanan Vefk medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Kişiye Özel Hazırlanan Vefk

Kişiye Özel Vefk yapımında bulunan kişinin muhakkak uzman, ilim sahibi ve profesyonel bir hoca olması gerekmektedir. Vefki nasıl ve ne şekilde hazırlayacağını çok iyi bilmesi gerekmektedir. Bu vefk işlemine devam edilmesi gereken yolu kişiye ayrıntılarını atlamadan bildirmesi gerekmektedir. Bu tür vefklerin yapılma amacı olarak, kişin yıldızına, karakterine ve burcuna göre hazırlanıp, yazılan vefkin koruyucu özelliği ortaya çıkarak o kişiyi diğer kişilerden ayrıcalıklı kılmaktır. Kişi kendisi için yapılan bu vefki muhakkak üzerinde taşımak zorundadır. Aksi takdirde beklenilen verimi asla alamamaktadır. Er Vefk sadece şahsi olarak hizmet eder ve hareket eder. Bu koordineli sadakat başkalarına asla fayda sağlamaz ve başkaları tarafından karşılanamaz. Aksine faydalı değildir ve dezavantaj göstererek kötü sonuçlara yol açabilir.

Zihin Açma Vefki

İnsan beyni daha netleştikçe ve olumlu düşünebilme ve karar verme konusunda daha yetenekli hale geldikçe, zaman içinde zihin açıcı inançlar ortaya çıkar. Fırsatlardan tam olarak yararlanma yeteneği, istihbarattan sorumlu kişide ortaya çıkar. Gezegenin insanlar için çıkarttığı metafiziksel koşullardan kaynaklanan bazı olumsuzluklar vardır. Günümüzde bu olumsuzluklardan kurtulmak ve durumu lehimize hale getirmek için Zihin Açma İnancına sahip kişilerin sayısı oldukça fazladır. Ülkemizde ve dünyadaki birçok vatandaşımız bu vakıflardan yararlanmaktadır. İnsanlar bu sadakati genellikle okuyan veya sınavda her okulu kazanan çocuklar için kullanırlar. Bu yöntem geçmişten günümüze kadar profesyoneller ve bilgili hocalar yardımıyla kullanılmıştır. Medyum Sedat Hoca olarak sizlere Zihin Açma Vefk işlemlerinde yardımcı olmak isterim.

Vefk Yaptırmak medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09
Vefk Yaptırmak medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Vefk Yaptırmak

Bugün birçok kişi Vefk istiyor. Kişiler içinde bulundukları şartlar ve koşullar gereği olumsuz durumlardan kurtulmak için dış dünyanın da yardımıyla vefk yaparlar. İnternet sitelerinde vefk ile ilgili birçok bilgi olmasına rağmen, insanların hala sorduğu birçok soru var. Üzerine Vefk koymak günah mı? Bir sorum var diyebilirsiniz. Medyum Sedat Hoca vefk yaptırma işlemleri için sizlerin aramasını bekliyor. İyi niyetli befler genellikle çoğunluktadır ve kuvvetli dualarla yapıldığı için genellikle masum oldukları söylenir. Elbette bazı kötü niyetli bağlılıklar günahtır ama genel olarak Allah’ın izni olmadan hiçbir şey olmaz. Vefk konsepti uzun zamandan beri varlığını sürdüren bir kavramdır. İnsanlara zarar vermediği ve namazda kılındığı sürece sıkıntı çıkartacak hiçbir durum yoktur.

Vefk Kaç Günde Etki Eder?

 Normal hazırlık vefk bilgili ve işinin ehli bir kişi tarafından yapılırsa ve inşaat sırasında uygun şekilde hazırlanırsa vefk etkisini çok daha hızlı gösterecektir. İnternetten çok soru geliyor, “Vefk kaç gün çalışıyor?” Genelde karşılaştıkları tepki türleri ise şöyle: Güvenin amacı veya içeriği ne olursa olsun, hızlı çalışması çok önemlidir. Vefk yapan ve yapan herkesin bilmesi gerekir ama Allah’ın izni olmadan hiçbir şey yapmamanın bir anlamı yok. Vefk’in çalıştığı gün sayısına gelince, bir hafta önce Vefk geçerli olmayacak. İki farklı kişi güven inşa ediyorsa, kullanılan yöntemin doğru olduğunu ve birinin diğerinden daha hızlı çalıştığını göreceksiniz.

Vefk Nasıl Çalışır?

Günümüz koşullarında birçok vefkleri insanların güveni boşa çıkıyor. Bunun nedeni, wafları hazırlayan kişinin matematiği iyi yapamaması ve Arapçaya pek aşina olmamasıdır. Genellikle sahte hocalar ve medyumlar tarafından, onları internette gören ve kopyalayan güvenin insanlar için olumlu sonuçlar doğuracağını umarak yapılırlar. Vefk’in nasıl çalıştığını anlamak için tamamen enerjinize güvenmeniz gerekir. Yetkin bir kişi onu doğru zaman diliminde çıkarırsa, güveni verimlidir. Çoğu durumda, tüm şartlar ve her şey eşleşse bile, sadakat beklenen verimliliği sağlamayabilir. Vefk’in nasıl çalıştığıyla ilgili en önemli şeylerden biri, kişinin yükümlülüklerini bilmesi ve duruma tam olarak nasıl hakim olacağını bilmesidir.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk genellikle Arapçayı iyi bilen kişiler tarafından yapılır, bu nedenle Vefk Arapça harf ve rakamları kullanır. Vefkleri farklı şekillerde oluşturabilirsiniz. Vefk hazırlığı başlı başına bilim ve bilimsel uzmanlık gerektiren bir durumdur. Vefk haftanın her günü, her saatinde yazılamaz. Vefk yazılımı bu amaca uygun olmalıdır. Her bir güven türü için ayrı çizimler, harfler ve sayılar kullanılır. Vefk nasıl yapılır hakkında şunlar söylenebilir. Düzgün ve sıradan bir Vefk amacına hizmet edemez, ancak tam tersi bir sonuç üretebilir. Vefk’in nasıl yapıldığını sormanın yanı sıra Vefk için çalışanların meleğin ve gezegeninin isimlerini ve yükümlülüklerini de bilmeleri gerekir.

Vefk Yaptırdım Tutmadı

Günümüzde o kadar çok medyum ve hoca ortaya çıkmıştır ki sayısı bile bilinmemektedir. Popüler bir meslek haline gelen medyumluk, maddi getirilerinin yüksek olması nedeniyle popüler bir meslek olmaya devam etmektedir. Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar güvenilir, deneyimli medyumlar aramaktadır. Ayrıca medyumlarla hiç ilgisi olmayan kişiler internetten öğrendikleri sürece kendilerini medyum olarak tanıtacaklardır. Bu durumda internette bulduğum medyada Vefk yoktu ama bende yok diye yakınarak başı dertte olan birçok kişi bir başka başarısızlığın içine düştü. Ama Befuk’un işe yaramadığını söylemek yerine, kapsamlı bir araştırma yaparak ve biraz bilgili hocalar ve medyumlar bularak, sahip olduğum sadakatle çok iyi iş çıkardı.

Dinimizde Vefkin Yeri

Vefk büyüden çok farklıdır. Bu nedenle sadakat bir tür sihir değildir. Hayırsever bir çalışma şeklidir ve hayırla yaratılmış bir hayırsever mütevelli demek mümkün değildir. Bazı insanlar sadakati muska ile karıştırır, ancak muska ile ilgisi yoktur. Vefa, evrensel enerjisiyle dünya değiştikçe ve hayat ilerledikçe işlevini kaybetmez. Dinimizde biatın yörüngesi, Allah’ın insana kaderine göre hareket etmesini emretmesidir. Yani insanı Allah belirler ve kaderi değişmez. Befuku olanların akıbeti, Befuku yaparak yardım alacaklarını belirtir. Dinimizde sadakate hazırlanmak insanın kaderinde yazılıdır. Vefk’in en önemli unsuru bilerek çalışmaktır.

Medyum Sedat Hoca olarak sizlere yardımcı olmak için buradayım.

+90 532 066 39 09 numarasından bana ulaşabilirsiniz.

+90 532 066 39 09 whatsapp medyumsedathoca
+90 532 066 39 09 whatsapp medyumsedathoca
Close
Arayabilirsiniz...