Vefk Çalışmalarım

Sizin uyum ve dengeniz için gerekli işlemler bütünüdür. Yapılan çalışmaları manevi olarak sizlerin temizlenmesi için gereklidir. Ruhunuzu temizlemek için yapılan çalışmalar bütünüdür. Yapılan çalışmaların başında genel yapılan okuma ve ilmi çalışmaları uygulamaktayım. Çalışmaların devamında ise sizin manevi sıkıntılarınıza göre esmalar ile devam edilmektedir.

Tesirli duaların çalışmaları öncelikle kendinize okumalısınız. Sonraki niyetiniz ise etrafınızdaki kötü varlıkların temizlenmesi ve sevmediğiniz kişilerin etrafınızdan uzaklaşmasını sağlamaktır. Önce eşiniz, çocuğunuz, anne-baba ve sevgiliniz-nişanlınız-sözlünüz için yapılacak okumlar vardır.

Evlenmeden önce yapılacak vefk çalışmalarının önemi anlat anlat bitmez. Evlenmeden önce yapılacak bu çalışmalar evliliğinizin devamı ve sağlamlığı açısından çok önemlidir. Bu okumalar hayatınızı güzelleştirecek ve sizi her daim mutlu edecek işlemlerdir. Benim tarafımdan okunacak özel vefk dualarını sizlere aktarmadan yapıyorum. Siz etkisini benimle ilk görüştüğünüz andan itibaren hissedersiniz. Bu korumalara devam ettikçe kendi işinizi kendiniz yapacaksınız. Vefk çalışmalarım altında size özel verilen çalışmaları başkalara vermeniz kesinlikle etki etmez. Ancak bana sorduğunuzda o kişiye de özel okumalar yaparım ve siz de o çalışmaları sevdiğiniz kişiye verirsiniz. ve sizin etrafınızda da güçlenmeniz gerçekleşir. Akraba ilişkilerinde daha da kuvvetleneceksiniz. Onlar da sizdeki etkileri görecektir. Bana ulaşmanız durumunda bu akrabalarınız arasında okunacak diğer farklı dualar benim tarafımdan yapılıyor.

Yapmış olduğum vefklerin özeti; büyü bozma, musallatlardan kurtulma, çözümlenemeyen sihirlerin yok edilmesi ile ilgili yapılan çalışmalardır.