Skip to content Skip to footer

AŞIRI SAYGI HÜCRESİ.
Hayatta en çok arzulanan hedeflerimizden biri sevdiklerimize, tanıdıklarımıza, akranlarımıza vb. Saygı duymaktır. Bu güçlü büyü, etrafınızdaki insanların gözlerini açarak değerlerinizi tanıyabilmeleri için yapılır. Deneyin, sizin için işe yarayabilir. *

Başarı.
Başarı büyüsü, Prosperity yazımından biraz farklı, çünkü amacı, mutlaka finansal bir başarı şeklinde değil, belirli bir çabada başarı üretmektir. Bu büyü size kayıp şans kazandırır ve yaşamdaki başarınızı geri getirir. Altılı ganyan, iddaa, sayısal loto ve milli piyango gibi oyunlarda yaşanan genel şanssızlık düzeltilebilir bir durumdur. Ermeni ve süryani papaz büyüleri yapılarak olsa da bazı farklı yöntemler de uygulanabilir.

Cömertlik

Cömertlik başkasına veya kendinize hecelemek alıcının zihninin serbest kalmasına ve kalbin paylaşımın ve şefkatin alıcının kişiliğinin bir parçası olduğu noktaya kadar yumuşamasına neden olabilir. Cömertlik büyüsü alıcısı artık başkalarına vermekten korkmayabilir. Bu büyünün, en bencil kişiyi vericiye çevirdiği bilinmektedir. Bu büyü, alıcının olumsuz dikkatini kesmeme nedenlerini kaldırabilir. Cömert olmadan şans büyüsünü kıramazsınız. Etrafınızdaki kötü varlıklar size şanssızlık yaşatmak için çalışacaktır. Ancak cömertliğiniz sayesinde farklı boyutlara ulaşabilirsiniz.

Şansın temelinde bulunan “Tahmin” kavramını sizlere öğretebilirim. Bu sayede vereceğiniz kararların isabetli olmasını rahatlıkla görebilirsiniz. Mercimek çorbası ve ak günlük sakızı sizlere vereceğim basit iki materyaldir. Ben materyal olarak tabir ediyorum çünkü şans büyüsünün yapımında ve bozumunda mutlaka gereklidir.

İyi şanslar.
Şansla çevrili olmak istiyorsanız, kendinize veya başkasına hecelenmek için Dikkat Çekme şansını kullanın. Yarışlara gitmeyi planlıyorsanız, bu kendinize dökmek için iyi bir büyü olabilir. İyi şans büyüsü, kötü şans büyüsünü iptal edebilir ve kötü şans çizgisine son verebilir. İyi Şanslar’ın çekimi büyü, yaşamınızdaki şans seviyesini yeniler. *

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...