Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Muska Nedir?

Kur’an-ı Kerim de yer alan bazı ayetler kullanılıyor. Bunlar bir kağıda yazılıyor. Bu yazılan kağıdı muhafaza edip üzerimizde taşırsak muska oluyor. Genellikle koruyucu ve şifa veren ayetler kullanılıyor.. Muska Nedir sorusu için bu doğru cevaptır. Ancak muska sadece kağıda yazılmış ayetlerden oluşmaz. Rakamlar ve esmalar da olabilir. Muskayı yazan kişinin ilim sahibi uzman bir hoca olması ayrıca bu muska yapılırken belirli okumaların ve yöntemlerin de muska üzerinde etkisi çok fazladır. Muskayı yapan bazı hocalar veya ilimciler, muskaya bazen nefes, bazen gözler, arada da eller vesilesi ile muska üzerine manyetik akım oluşturarak görünmez. Ancak hissedilen varlıkların kişi üzerinde etkilerini ortadan defeder. Muska Nedir sorusunu birçok web sayfasında görebilirsiniz. Birçok insan muska yaptırabilmek için çok iyi hocalar ve ilim sahibi güvenilir medyum aramaktadır. Medyum Sedat Hoca bu konuda çok tecrübelidir.

medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09 Muskanın Amacı Muskanın Etkileri Muska Nasıl Yapılır? Muska Nasıl Bozulur?
Muska Hakkında; Muskanın Amacı, Muskanın Etkileri, Muska Nasıl Yapılır? Muska Nasıl Bozulur? medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Muskanın Amacı

Muska; İslam inancında yeri olsa bile geçmişi daha eskilerden gelir. Milattan öncesinde de bu tarz ipuçları tarihçilere denk gelmiştir. Eskilerin din adamların da muska taşıdıkları gerçektir. Muskanın Amacı iyi anlamda düşünülürse koruma amacı vardır. Görünmeyen varlıkların zararlarından ve kötü etkilerinden korunmak içindir. Tıbben de etkisiz kalınan konular için de şifa için muska yaptırıldığı bilinir. Bir kişiye büyü yapıldığı için bu muska etkilir olur. Bu muska ile büyülerin etkisinin azaldığı hatta yok edildiği belirtiliyor. Muskanın Amacını her zaman iyi olmadığını bilmemiz gerek. Bazı insanlar kötülük yapmak için de muska yaptırıyor. Günümüzde insanların her zaman karşılaşabilecekleri bir durumdur. Genelde insan evlerinde muska bulur. Bu muskaları da bazı hocalara gösterir.

Muskanın Etkileri

Muska elle tutulur gözle görülür bir şeydir, ama asıl önemli olan görülmeyen yerleridir tutulamayan kısmıdır. Durum buradan kaynaklanır. Muskanın en temek etkisi maneviyatdadır. Malzemeler ise sadece muskanın işlevini hızlandırı. Önemli kısım ise ne için yapıldığıdır. Muskanın enerjisini aslında bir ışıktır. Bu ışık etkisi dalga frekanslarıdır. Muskanın Etkileri yapılışındaki amaçlara göre farklılık koyar. İnsanların yaradılışlarında manyetik bir çekim gücü bunun temek etkenidir. İşte bu güce etki eden işlemler; insanın normal hayatındaki bazı dengelerin değişmesine etki etmesiyle başlıyor. Birçok insana kötü olsun diye yapılan muskaların sonucunda istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Çok eskilerden beri uygulanan bu yöntemle insanlar zarar vermek gibi bazı dilekleri doğrultusunda birtakım muskalar yaptırarak kişileri etkisi altına alır. Muskanın iyi amaçlar için yapılmışsa kişiyi amacına ulaştırmada korur. Uzun süre yapılan kişiyi birçok kötü olaydan sakındırır.

Muska Nasıl Yapılır?

Muska Nasıl Yapılır sorusunu birçoğumuz merak eder. Muskanın çok farklı çeşitleri vardır. Genellikle yapım esnasında temel yöntemler aynıdır. Bilindiği üzere muska bir kağıt üzerine Arap alfabeleriyle yazılan dualar ve tılsımlar ile yapılıyor. Muska amaca göre dualar seçilir. Birçok gerekli olan tılsımlar da eklenip, daha sonra genellikle üçgen şeklinde hazırlanır. Önce bükülür ve sonra katlanır. Daha sonra ise bir yumuşak plastiğe (sitreç gibi) sonrada deri bir kap içerisine konup dikilerek muhafaza edilmelidir. Kötü amaçla yapılan muskalarda muskanın içerisine bazı malzemelerde seçilebilir. Hem de saç, kıl ve tırnak gibi vücut parçaları da kullanılır. Bu şekilde muskanın etkisi daha güçlenir.  Muska Nasıl Yapılır sorusunu burada cevaplamaya çalıştık. Özellikle kara büyüler için tercih ediliyor. Bu muskalar çok daha meşakkatlidir. Bu muskaların yapılması uzmanlık isteyen bir olaydır.

Muska Nasıl Bozulur?

İyi niyetle yapılmış bir tılsımı değiştirmeye gerek yoktur. Ancak başkaları için kötü niyetle yapılan muskaların değiştirilmesi gerekir. Çünkü muskayı yazılı tutup bilinçsizce devam ederseniz çok kötü sonuçlarla dahi karşılaşmazsınız. Muska nasıl kırılır diye merak edenlere anlatabilecek pek çok çözüm var. Örneğin evde bulduğunuz muskayı hemen açmayın. Bu, çarpışmaları önlemek içindir. Bugün birçok insan böyle bir durumla karşı karşıya. Muskayı kendiniz açmak istiyorsanız Ayet el Kürsü okuyup açmanız, sirkeli suya koyup mürekkebin çözülmesini beklemeniz gerekiyor. Ayrıca muska nasıl kırılır diye soranlara önerimiz muska dualarının birçoğunu okuyarak muska salgınını ortadan kaldırabilir. En önemlisi de en mantıklısı bulduğunuz tılsımı açıp bilgili ve tecrübeli bir hocaya götürmek ve yok etmemek.

Muska Çeşitleri Amentü Muskası Aşk Muskası Ayırma Muskası Bağlama Muskası Çekicilik Muskası Çocuk Sahibi Olmak İçin Muska Evde Muska Evlenme Muskası
Muska Çeşitleri; Amentü Muskası, Aşk Muskası, Ayırma Muskası, Bağlama Muskası, Çekicilik Muskası, Çocuk Sahibi Olmak İçin Muska, Evde Muska, Evlenme Muskası medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Muska Çeşitleri

Bilindiği üzere muska, kişiyi hastalıklardan, kötü sayılabilecek enerjilerden, birçok ruhsal hastalıklardan ve diğer sorunlardan korumak için yapılan tılsım şeklidir.Muskaların Arapça anlamı yazılı belgeler olarak bilinir. Tılsımlar, muska gibi dualar ve şiirler yazıldığında yapılır. Bu yazılı kağıtlar üçgen şeklinde olup, su geçirmez ve mücevher şeklinde saklanmaktadır. Günümüzde birçok ilim sahibi hoca tarafından muskalar yapılabilmektedir. Muska Çeşitleri oldukça fazladır. İnsanlar hallerine göre muskalar yaptırmaktadır. Sıkıntısı ya da isteği ne ise o işlemler için muskalar yapılıyor. Muska Çeşitleri olarak birkaç tanesini sıralamamız mümkündür. en önemli sayılabilecek olan muskalar başlıca şunlardır, kısmet açma muskası, evlenmek için muskalar, güzellik muskası, şirinlik muskası, aşk muskası, uğur ve şans getirmesi için yapılıp takılan muskalar olarak sayabiliriz.

Amentü Muskası

Amentü Muskası tarihte çok eski bir geçmişe sahiptir. Genellikle yeni evlenen çiftler için yaptırılır. Eski evli çiftler, sevgililer için bu vefkler tercih edilmez. Yeni çiftlerin tercih ettiği vefk çeşididir. Huzur, bereket ve bol rızık için işlemler yapılmaktadır. Mutluluğun önüne geçecek kötü enerjilerden kurtulmak için tercih edilir. Evlilik yapan kadından ve erkekten saç telleri alınıp çok iyi ve bu iş hakkında gerekli tecrübeye sahip kişiler yapar. İlim sahibi uzman bir hoca vasıtası ile yapılıyor. Amentü Muskası, yapım aşamasında birçok kuvvetli dualar ve ayetlerle yapılmaktadır, sonrasında yapılmış olan bu muska evlilik yapan çifttin evlerinde bulunamayacak bir yere saklanması gerekmektedir. Bu yapılan muskadan çiftlerden herhangi birinin haberi asla olmamalıdır. Etkisi görüldükten sonra rahat bir yaşam sürdürmeye başlarsınız.

Aşk Muskası

Bir aşk büyüsü yapmak için önce çok iyi bir medyum veya hoca bulmanız gerekir. Gerçek bilgiye sahip ve araştırmasında başarılı olan deneyimli bir hoca çalışmak her zaman işi sağlamalıdır ve sahte medyumlarla karşılaşmazsınız. Aşk tılsımı yapan kişi sensiz nefes alamadığını hisseder, aşık olur ve birçok aşk bağı kurar. Çok güçlü bir muska, bu yüzden ona kendim ulaşamıyorum. Tılsımlar, sevgiliniz bulunup yok edilmediği sürece iş görür. Tabii ki, bu tür muskalara izin verilmiyor, ancak birçok insan bugün hala onları yapıyor. Aşk tılsımları da iyi bir nedenle yapılabilir. İki sevgili, birbirlerine olan sevgilerini en üst düzeye çıkarmak için kendileri için karar verebilir ve rızaları ile muska takabilir.

Ayırma Muskası

Tamamen kötü amaçlı olan bu muska evli veya sevilenleri birbirinden ayırmak için kullanılır. Aynı zamanda arası iyi olan iki insan arasındaki farkı kapatmak için de kullanılır. Bunu yapmak için çok iyi hocalar ve medyumlarla çalışmanız gerekiyor, bunu yapmak çok zor ve uymanız gereken bazı kurallar var. Herhangi bir muska gibi, bu muska sadece yapılırsa çalışır. Bilgili bir kişi tarafından. Ayırma muskaları kötü muskalardır, bu yüzden tüm hocalar onları yapmaz. Bu işlenmiş tılsım, ayrılanların kapılarının önünde veya evlerinde gizlidir. Bu, bir ayrılık tılsımı bulunana kadar en etkili zamandır. Veda, aile üyeleri ve sevenler arasında büyük bir kavga veya kavga sonucu ortaya çıkar.

Bağlama Muskası

Bağlama muskaları genellikle başkalarının kendilerine aşık olmalarına izin vermek için tasarlanmıştır. Bağlanan kişilerden bir kısmının tılsımı yaptıran ve dua ve muskalara saran kişi tarafından alınması gerekir. Her gün ortaya çıkıyor ve bağlantı kurmak istediği kişiyi görmezden gelmeden bazı dualar etmesi gerekiyor. Bir süre sonra tılsımlı kişi tılsımı takan kişinin karşı konulmaz bir şekilde bağlandığına ve günü onu görmeden geçiremeyeceğine inanır. Gözleri orada burada onu arar, güçlü bir bağ oluşturur ve bağın tılsımı çok kuvvetli bir dua ile harekete geçer. Günümüzde bu tür tılsımı yapan ve kullanan pek çok kişi olduğu gibi, bu tılsımı yapan çok sayıda manevi hoca da bulunmaktadır. Sedat hoca bağlama vefkleri, tılsımları ve muskaları için yardımcı olur.

Çekicilik Muskası

Birçok medyum ve hoca tarafından yapılmak istenmeyen bir muska çeşididir. Çünkü rıza olmadan bir başkasını başka birine bağlamak amacıyla yapıldığı için pek tasvip edilmemektedir. Çok eski çağlardan beri günümüze kadar gelmiş bir muska çeşidi olması gizemini daha da arttırmaktadır. Muska yapımında ne için ve kim için yapıldığı söylenip muskanın yapımı tamamlanır. Çekicilik Muskası kişinin muhakkak üzerinde taşıması gereken bir muskadır. Kim için muskayı yaptırmışsa her gün özellikle akşamüzerleri o kişiye dikkat çekmeden görünmesi gerekmektedir. Yalnız Cuma günleri görünmesi iyi sayılmazmış.  Çekicilik Muskası yapılan kişi yaklaşık kırk gün sonra bu muskanın etkisi altına girdiği söylenir. Muskayı üzerinde taşıyan kişiye karşı gücü azalır ve hep onu görmek ister ayrıca o kişiye karşı duygular besleyip eğilim gösterirmiş. Çekicilik tılsımına sahip olanların yaklaşık 40 gün sonra bu tılsımdan etkilendiği söylenmektedir. Tılsımı takan kişi üzerindeki gücü azalır, sürekli onu görmek ister ve o kişiye karşı hisleri ve sevgisi vardır. Ancak Sedat hoca sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Muska

Çocuk sahibi olmak her çiftin arzusudur. Çocuk, sevgiyi güçlendiren, aile kavramını ortaya çıkaran ve evin bereketi olarak da bilinen bir varlıktır. Maalesef günümüzde çocuksuz birçok çift var. Bu çiftler doğum yapmak için pek çok tıbbi yöntem denemişler ancak tılsım sahibi olmak çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerle tanışmalarını sağlıyor. Annelik tılsımına sahip olan çift, bu şekilde bir çocuk dünyaya getirmeyi başardı. Elbette bilmeliyiz ki Allah’ın izni olmadan hiçbir şey olmaz. Çocuk sahibi olmak için tılsımına sahip olan herkes mutlaka bu tılsımı profesyoneller ve yetkin hocalar tarafından yaptırmalıdır. Aksi takdirde hiçbir şekilde olumlu sonuç vermezler. Bugün, bu tür muskaların varlığı birçok aile için zayıf bir umut ışığıdır.

Evde Muska

Evde muska olduğunu anlamak çok zor ama bazı durumlarda evde muska olduğundan şüphelenerek iyi bir hoca yardımıyla bu muskayı etkisiz hale getirin ve nereye saklayabilirsiniz. ne yapıldığını öğrenin. Şartlar ne olursa olsun, bazı kimseler giyinemeyenler veya evde kötülük yapıp saklanmak isteyenler için muska yapabilirler. Bunlar kötü niyetli yapılmış muskalardır. Elbette haklı olarak yapılmış ve başkalarının evlerinde saklanan tılsımlar var, ancak bugün çok az var. Evinizde bir tılsım bulabileceğiniz bazı durumlar şunlardır: Kapıdan içeri girer girmez boğulma hissi oluyorsa, uykudan kalksanız bile hala uyku hissinizin olması, evde evcil hayvan besleyemiyor oluşunuz ve daha buna benzer birçok durumda Evde Muska olma olasılığını yükseltmektedir.

Evlenme Muskası

Günümüzde birçok bekar evlenememiş kişi Evlenme Muskası yaptırmaktadır. Bu muskanın yapılmasındaki amaç, yaşı geçmiş, evlenebilmek adına attığı her adımdan sonuç alamamış, her seferinde önüne bir engel çıkarak evlenememiş kişiler tarafından tercih edilip yaptırılmaktadır. Farklı şekillerde birçok Evlenme Muskası yapılmaktadır. Önümüze çıkan her medyum veya hoca bu muskayı yapamaz, sadece bu konu hakkında geçmişte yaptığı çalışmalar ve aldığı sonuçlarla başarı elde etmiş hocalar tarafından daha etkili sonuçlar veren muskalar yapılabilmektedir. Aksi takdirde, yapılan muska etkisini elde edemez. Elbette evlilik tamamen kaderdir, dolayısıyla kaderi etkilemek imkansızdır. Ancak bize kötü büyüler ve muskalar atıldığında, onları kırmaya ve hayatımızı kesintiye uğradığımız yerden geri almaya güvenebileceğimiz bir yol budur.

+90 532 066 39 09 medyumsedathoca.com Genel Muska Güzellik Muskası Kaynana Muskası Şirinlik Muskası Soğutma Muskası Uğur Muskası
Genel Muskalar; Güzellik ve Şirinlik Muskası, Kaynana Muskası, Soğutma Muskası, Uğur Muskası medyumsedathoca.com +90 532 066 39 09

Genel Muska

Muskalar genellikle insanları kötü ve görünmez güçlerin etkilerinden korumak için yapılabilir ancak kendinizi her zaman şanslı ve zengin hissedebilirsiniz. Bu muskalar birçok biçimde gelir. Bu muskalar genellikle duruma bağlı olarak giyilebilir ve saklanabilir. Genel muskalar hem kötü hem de iyi amaçlar için yapılır. Büyü ile yakından ilgili olduğu için dinimizin izin vermediği bir durumdur. Arapça nüshanın Türkçe versiyonu. Çok eski bir tarihe sahip yaygın tılsım türleri vardır. Tılsım yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinin en başında muska yapan kişiyi çok iyi seçmelisiniz. Aksi takdirde binlerce dolandırıcı ve dolandırıcı hoca gibi dolaşacaktır.

Güzellik Muskası

Güzellik tılsımları genellikle genç kızlar tarafından yapılır. Bu tılsımın temel amacı, genç kızları çevrelerindeki erkek ve erkeklerden daha güzel, çekici ve eğlenceli hale getirmektir. Bu muska etrafındaki erkeklere güzel görünmek için tasarlanmıştır ve yetenekli medyumlar tarafından çok uzun bir sürecin sonucudur. Güzellik muskaları, muskayı yapan kişi tarafından takılmalı ve asla dışarıdan görülmemelidir. Uzun süredir kullanılan bu muskanın oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Bir genç kız bu muskayı yapıp takarsa asla evde olmayacağı söylenir. Tılsımı yapan hoca ne kadar zorlarsa yapsın muskayı yapanın itaat etmesi, muskayı yapanın da yapması gerekebilir. Bu muskadaki duanın çok yüksek önemi budur.

Kaynana Muskası

Çok popüler bir muskadır. Bugün birçok gelin kayınvalidesiyle birlikte yaşıyor. Bazı kayınvalideler, ağızlı bir kuş yakalasa, elinden gelenin en iyisini yapsa veya elinden gelen her şeyi yapsa bile onu incitmez. Hala kayınvalidesi tarafından eleştirilmesine ve taciz edilmesine saygı duymayı unutamazlar. Gelinin tılsım denilen bir tılsımı vardır, kayınvalidesinin kaygısını ve bu kötü durumu gidermek için yapılmış bir tılsım vardır. Uzun süredir kullanılan bu muska türü kayınvalide için oldukça etkili sonuçlar almıştır. Kayınvalide muskaları genellikle kayınvalideden gizlice alınır ve dua eden saçların yardımıyla yapılır. Hem muskayı yapan hocanın hem de muskayı yapanın okuması gereken birçok dua vardır. Sedat hoca olarak sizlere bu kaynanalar konusunda yardım olabilirim 🙂

Şirinlik Muskası

Şirinlik Muskası, günümüzde insanların en çok tercih ettiği muska türüdür. Bu tılsımı yapma amacı, tılsımı yapan kişinin çevresindeki insanlar tarafından sevilmesi ve popüler olması, başkalarının gözünden sempati duymak istemesidir. Bu tılsım ve ardından gelen dualar ile sevdiklerine ve etrafındakilere tatlı ve şirin görünür. Sihirli bir muska yapmak için çok iyi bir ortam bulmanız gerekir. Aksi takdirde okunacak dualar ve yapılacak egzersizler herkes tarafından bilinmeyecektir. Bu muskayı taktığınız sürece çevrenizdeki insanlar tarafından sevilecek ve güzel görünecek. Sedat hoca olarak sizlere bu konuda destek olabilirim.

Soğutma Muskası

Soğutma Muskası, sonsuza kadar başkaları tarafından rahatsız edilmek istemeyen ya da istemeyen birinden almak isteyen biri tarafından yapılan ve genellikle kadınların sorunu olan bir muska türüdür. Bu tılsımı yapmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir ancak üretildikten sonra etkisini göstermeye başladığı andan itibaren oldukça etkili bir tılsımdır. Bilgili ve tecrübeli bir hoca muska yaparsa lütfen takınız. Kısa zaman sonra zorla evlendirilmeye çalıştıkları kişi kendisinden yavaş yavaş soğuyarak uzaklaşmaya başlayacaktır. Ayrıca kendisi istemediği halde başına bela olmuş ve kendisine hayranlık duyarak peşinden ayrılmayan kişi için de aynı şey söz konusudur. Birçok insan tarafından günümüzde yaptırılmaktadır. Sadece soğutmak adına yapılan bu muskalar ayrıca birçok kötü durumdan da kendisini korumuş olur.

Uğur Muskası

Günümüzde birçok insan Uğur Muskası işlemlerihi tercih eder. Genel olarak gittiği yerde ve her yaptığı işte kendisine uğur getirmesi için yapılan bu muska, insanların karşılaştıkları iyi ve hoş şeylerin sağlanması için yapılıyor. Muskanın iyi sonuçlar verebilmesi için muhakkak ilim sahibi uzman bir hoca veya medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirdi kişi bunu kendisi için yapamaz. Bir yaprak zerine mürekkeple yazılan çeşitli dualar ve Arapça harflerle şekillendirilen muskanın, önce su geçirmez hale gelmesi için muşambaya sarılması gerekmektedir. Daha sonrasında yeşil bir bezle sarılarak kenarlarının dikilmesi gerekmektedir. İnsanlar mücevher gibi uğurlu tılsımlar getirmeli. İnsanlar bu muskayı kem gözlerden ve bakışlardan korunmak için kendileri yapar ve takarlar.

Medyum Sedat Hoca olarak sizlere yardımcı olmak için buradayım.

+90 532 066 39 09 numarasından bana ulaşabilirsiniz.

+90 532 066 39 09 whatsapp medyumsedathoca
+90 532 066 39 09 whatsapp medyumsedathoca

 

 

Close
Arayabilirsiniz...