Skip to content Skip to footer

     Birçok insanın öyle tahmin ediyoruz ki merak ettiği ve önemsediği konu başlığından biri. MEDYUM DOĞUOLUR MU? SONRADAN MEDYUM OLUNUR MU? Biraz  bu başlığın altını dolduracak size kesin bildiğimiz bilgileri aktarmak istedik en azından sizin de soru işaretlerinize ufakta olsa bir cevap olmak. 

    Öncelikle şunu bilin bu istediğiniz EN DOĞAL HAKKINIZ. Kimsenin size olmazsın deme gibi bir hakkı olmayacaktır. Bunu kimseye tanımayın ve lütfen KULAK ASMAYIN. Ama şunu bilin bu özellikler siz doğmadan önce size bahşedilmiştir. Şöyle açıklayayım kısa süreli ritüeller enerji uygulamaları tabiki yapabilirsiniz ama bunlar uzun süreli olmayacaktır veya uzun süreli sonuçlar alamayacaksınızdır çünkü bir süreden sonra vücudunuz, zihniniz, bilinciniz, enerjiniz BUNU KALDIRAMAYACAK HALE GELECEK, YORULACAKTIR. Evren güçleri sana sunulmuşsa asla yorulmayacaksındır. Ki zaten seni uğraştıracak şeyler sana sunulmayacaktır. Genellikle böyle insanların ailesi veya çocukları olmaz. Çünkü hiçbir şeyle uğraşmadan sadece DANIŞANLARINA ŞİFA SUNABİLSİNLER DİYE. 

         Bu yüzden tabi ki sempati duyabilirsiniz. Öğrenmek isteyebilirsiniz ama ancak belirli birr zamana kadar sürdürebilirsiniz. Ve çok çok ufak durumlara müdahalede bulunabileceğinizi lütfen aklınızdan çıkarmayın. Çünkü size DÜRÜST OLMAK İSTİYORUZ. 

     EL VERİLDİĞİ KTAKDİRDE OLUNACAĞINI ve aynı zaman da kuşaktan kuşağa aktarılacağını aklınızdan çıkarmayın. Çünkü bu durumun şöyle bir ağırlığı var gerçek medyum ve hocalar her işi alamazlar ve uygulamaya çalışmazlar. Çünkü onlara bazı şeyleri yapabileceğine dair bazılarını da yapamayacağına dair sınırlama getirilmiştir. BU AĞIRLIĞI VE SORUMLULUĞU TAŞIMAK DAHİ BÜYÜK MESHULİYETTİR. 

      MUTLAKA SEÇİCİ DANIŞMAN ALMALISINIZ. Olumsuz gördüğünüz durumları para için sırf asla kabul etmemelisiniz. Bu yüzden GÜVENİLİR OLMAYAN MEDYUMLAR VARDIR. Ve herkes o yüzden medyum olamaz ve bu gücü elde edemez çünkü medyum veya hoca kişisi önce KENDİ VARLIĞINI TERBİYE ETMİŞ VE İLMİNİ GERÇEKTEN SAĞLAM ALMIŞ OLMASI GEREKİYOR. Ve doğuştan geçmiş bazı yetenekler verilmiş olmalı. Bu gücü ve sorumluluğu kaldırabilmeniz için. Çünkü dediğimiz gibi ağır bir yüktür. Ve bu gücü olan genelde ölene kadar insanlara danışmanlık yapmaya ve yardım etmeye devam ederler. Bunu sorumluluk görürler. 

Umarım sorulara cevap olmuştur yazımız , 

Sevgi ve dua ile… 

Medyum Sedat Hoca 

0532 066 39 09 

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...