Skip to content Skip to footer
Medyum Sedat Demirel Kimdir?

Medyum Sedat Demirel hocanız sizlerin her zaman yanındadır. Dürüst, güvenilir ve gerçek ilim sahibi bir hoca olarak yıllardır çalışmaktayım. Her gün kendimi geliştirerek bu günlere geldim. Medyum Sedat Demirel olmak için çok emek verdim.

Sizleri de ilim sahibi yaparak bilgilerimi sizlere bir nebze de olsa aktarmak istiyorum. Aklınıza takılan her soru için beni arayabilirsiniz. Benim tarafımdan geliştirilen ve ilmi yöntemleri uygulayarak yaptığım şifa tekniklerini hayatınızın her alanına dokunarak ruhsal ve psikolojik süreçlerle birleştiren aydınlatıcı bir iyileştirme sistemidir. Bu iyileştirme sistemi hem sizin hayatınızı hem de sizin hayatınızı düzenler. İnsanın bilinçaltındaki kötü enerjileri ve varlıkları ortadan kaldırır. Dünyaya daha bağlı kalarak insanlardan kopmamanızı ve kötü giden durumları düzeltilmesine yardımcı olmaktayım. Bunlar kişiye özel vefkler, efsunlu okumalar, tılsımların bozulması ve büyülerden kurtulma ve büyü bozma gibi işlemlerdir. Hayatın her alanına etki edecek bazı durumlar vardır. Bunlardan kurtulduğunuzda etrafınızda daha mutlu ve huzurlu görünürsünüz. 

Benimle yapılan çalışmalar sonunda aşağıdaki durumlar vuku bulacaktır;

  • • Benzersiz yaşam amacınızı öğreneceksiniz ve misyon sahibi olacaksınız.
  • • Yaşam hedeflerinizi yani hayallerini gerçekleştirmek için yeteneği • keşfedeceksiniz.
  • • İç manevi rehberlik sayesinde derin bağlantılar sonunda kalbinizdeki gerçek özlemleri farkedeceksiniz. 
  • • Birçok hastalık durumunda koruma ve doğal baharat ve bitkiler ile tedavi yöntemini öğreneceksiniz.
  • • Kendini iyi hissetme ve duygusal istikrar hissini geri kazancaksınız.
  • • Zihinsel yetenekleri netleştirip ve güçlendireceksiniz. 

Bana bu konularda gelen geri bildirimlere göre size bu maddeleri hazırladım. Bunlar dışında hayatınızda daha bir çok güzel durumlar yaşanacaktır. Bu durumların kalıcılığı da sizin elinizdedir. Aynı hataları yapmayarak ve kötü alışkanlıklarınıza tekrar dönmeyerek bu ivmeyi sağlayabilirsiniz. Bu hareket ve durum ömrünüz boyunca devam edecek bir durumdur. 

Çoğunlukla ruhsal şifa hissini daha iyi hissetmek isteyenler duygusal olarak daha iyi ve pozitif enerjiyle doluymuşlarsa kendilerini daha iyi insan edebiliyorlar. Pozitif enerji, hastaya pozitif tutum ve yaşam tarzı getirir. Türk dili arasında manevi şifacı kelimeleri her zaman vardı ve M.Ö. den beri Türk geleneğinin bir parçası olmuştur. Bu tarz kelimeler her zaman ön plana çıkmıştır. Büyücü kelimesinden uzak bir tabirdir. Tehlikeli boyutlarının bilinmesinden dolayı herkes bunu yapamaz.

Manevi şifacı, kendisini manevi yolda yürümeye adayan ve şifa verme manevi yeteneği ile ön plana çıkan bir insandır. “Medyum Sedat Demirel” güzel ve sakin geleneksel bir türk köyü’nde doğup büyüyen, saygın bir Manevi Şifacıdır, 35 yıldan uzun bir süredir bir Manevi şifacı olmuştur ve şimdi evini birçok farklı milletten gelen misafirlerine sevgi ile açtı. Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında tanınan biridir. Popülerliği ie kendisini karalayan çalışmalar yapılmıştır. Bunlardan da kendisine prim pay çıkartan insanlar olmuştur olmaya da devam edecektir. Diğer kişilerin beni karalaması da çok önemli değildir. Beni bilen biliyor ve yaptığım manevi çalışmalarım ortadadır.

+90 532 066 39 09 i arayarak bana ulaşabilirsiniz.

Tüm çalışmalarımı İstanbul’daki ofisimde gerçekleştirmekteyim.

Telefon ile bakım yaptırabilir ve manevi destek alabilirsiniz.

Ofisim dışında kimseyle görüşmiyorum. Randevu almadan kesinlikle ofisime gelmeyiniz. Öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Cafe gibi mekanlarda dışarıda görüşme yapmamaktayım.

Lütfen; namaz saatlerinden yarım saat öncesi ve sonrasında aramayınız.

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...