Skip to content Skip to footer

İlham Kaynağı adı altında önce mutlu bir ilişki gelir. Mutlu bir kişilik olmadan ilham kaynağınız olmaz ve yaşamdan tat alamazsınız. Bu mutluluk tek başınıza olabileceği gibi kız arkadaş, sevgili ve eş ile de olabilir. İki kişi ile yaşanan ve alınan ilham kaynağı daha güçlüdür. Bu tarz bir hayatınız olursa zaten ruhsal çözümünüz daha da hızlanacaktır. Kendi kendinize problemlerinizi giderebileceksiniz. Sedat Hoca ile birlikte bu problemlerinizi kendi başınıza çözmeniz için gereken çalışmaları yapabilirsiniz. Bu altyapı sizi daha mutlu yapacaktır.

“Kızgın olduğunuz her dakika için mutluluğunuzun 60 saniyesini kaybetmektesiniz.”

Emerson

Aşk en büyük ilham kaynağınız olabilir. Sedat Hoca ile birlikte bu ilham kaynağınızı güçlendirmek ve onu nasıl kullanacağınızı bilmelisiniz. Aşk ile birlikte hiç üzülmeyerek hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Aşk ile ilgili sıkıntılarınızı da Sedat Hoca ile birlikte ortadan kaldırabilirsiniz. Sevgilinizden ayrılsanız bile size geri dönmesi muhtemel olacaktır. Aranızdaki ilişki kötü olsa bile bunu kuvvetlendirmek ve daha bağlı hale getirmek mümkün olur.

Sevme Sanatı

Yaşam anlayışımızda da varoluşumuzun temel kaynağını iyi kavramak ve neden yaşadığımızı nereden gelip nereye gittiğimizi kavramalıyız. Hayatı bir sevinç ve amaç olarak görerek yaşam anlayışınızı güzelleştireceksiniz. Rastlantılardan kurtularak birini sevmeye şartlandırabilirsiniz. Bu rastlantılardan mutlu bir çift ortaya çıkar ve mutlu şekilde ömrünüzü ifa edersiniz. Kadın ve erkek arasındaki anlaşmazlıkları ve problemleri Sedat Hoca ile birlikte ortadan kaldırabilirsiniz. Sevgilinize nasıl yaklaşacağınız, neler yapıp neler yapmayacağınız konusunda gerçek ve doğru yöntemleri alırsınız. Bu direktifler doğrultusunda başarıya ulaşarak aile içi ve ikili ilişkilerinizde huzuru bulursunuz. Dışarıdan gelecek olumsuz etkileri de bertaraf edeceksiniz.

Yıldırım aşkı olmuş ise zaten birbirinizden ayrılmanız zor bir durum olacak ve işiniz daha da kolay olacktır. Birbirinizi severek kurulan ilişki de daha da kolay sonuçlar elde edilebilir.

Kadın ve erkek enerjiktir. Yan yana durduklarında o istekler tavan yapmalı. Bu cinsel isteksizliğin ortadan kalkması ve bazı kolaylıklar ve yöntemlerin gösterilmesi gerekiyor. Erkek de kadın da kendi hoşuna gidecek durumları söylemese de hissettirir. Bu yöntemleri nasıl uygulayacağınız konusunda fikir sahibi olmak zor değil. Sedat Hoca sizlerin bu problemlerini ortadan kaldırıp daha mutlu ve hareketli bir yaşam sürdürmenizi sağlamak için çalışmaktadır. Bu sevme sanatının önemli bir ayrıntısı olarak öne çıkıyor. Saygı duymak ve bazı cesaretleri göstermek istemediği şeyleri yapmak bu yöntemlerde zorlanılacak durumlar olsa da bu durumlar önemli. İçgüdüsel olarak bu mutluluk ve mutluluk hormonları yakalanmalıdır. Bazı deneyimler sizleri harekete geçirecek ve aradığınız cinsel yaşamı sevme sanatı ile birleştirince doğanın eseri paha biçilemez bir duruma geliyor.

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...