Skip to content Skip to footer

     Medyumlarla ilgili bir çok şikayet alındığının çok iyi farkındayız. Belki bu konu da daha da SEÇİCİ OLMANIZI SAĞLAYABİLECEK bazı önerilerde bulunabiliriz. Bu yüzden bu yazıyı derledik. Bazı diikat etmeniz gereken noktalar var onları hallettikten sonra GÖNÜL RAHATLIĞI İLE MEDYUM VEYA HOCALARA GİDEBİLİRSİNİZ. Yaptığı ilme önem vermiş kendini geliştirmiş ve kabul ettirmiş DERİN MEDYUM diyebileceğimiz insanlar nasıl olur biraz ondan bahsedeceğiz. 

En çok şikayet aldığımız başlıklar ne oluyor; 

Medyuma başvurdum istediğimi alamadım param boşa gitti, 

Medyumla ilgili siteye girdim araştırmak için ama çok farklı yorumlar var hangisine inanacağımı bilemedim, 

PEKİ GÜVENİLİR MEDYUM KESİN BİR ŞEKİLDE NASIL ANLAŞILIR; 

  1. – Eğer devlete kendini bildirdikten sonra bir vergi levhasına sahip olduysa ,
  2. – İşlerini BELLİ BİR OFİSTEN yürütüyorsa ,
  3. – Siz telefonla ulaşmak istediğinizde mutlaka açıyor cevaplıyor o an müsait olmadığı takdirde dahi aksatmadan gün içerisinde mutlaka size dönüş yapıyorsa ,
  4. – Bu işi takma isim kullanmadan kendi ismi ile yapıyorsa. GERÇEK İSMİNİ KULLANARAK yapıyorsa ,
  5. – Bir diğer konu ise medyumun ismi ile para havale yapacağınız hesap isminin aynı olmasına mutlaka dikkat edin. Oradan dahi çok rahat sonuca ulaşabilirsiniz.
  6. – Eğitim aldığını iddia ediyorsa sitesinde veya ofisinde o eğitimin veya ilmin diplomaları belgeleri mutlaka bulunur. Onları sormayı ve görmek incelemek için talep etmeyi unutmayın ve bu konuda da kesinlikle çekinmeyin. 

Yukarıda saydığımız durumlar mevcutsa kesinlikle gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Özellikle İSTANBUL İLİNDE Kİ İLÇELERDE çok fazla medyumun varlığı söz konusu olduğu için o ilde yaşayanlar tereddütte kalabilirler. Bu yazdığımız bilgilerle birlikte düşünmenizi gerektirecek bir şey olmayacağına emin olabilirsiniz. Çünkü biliyoruz ki EN ZOR VE EN ÇARESİZ ANINIZDA BİR MEDYUM VEYA HOCADAN destek alıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz durumun kıymetini ve aciliyetini biliyoruz. Ve asla elinizdeki maddiyatında boş yere gitmesini istemeyiz. Çünkü bu yapılan iş ulvi ve kutsal bir uğraş ve hakkını verenlerin uğraşması taraftarıyız. Bu ilme sahip olmak için emek harcamış ve bilgi edinebilmek için zamanlarını gözden çıkarmış insanlara ulaşın. İNANIN O MEDYUMLAR EN KIYMETLİSİNİ SİZE SUNACAKTIR.

Sevgi ile…  

Medyum Sedat Hoca 

0532 066 39 09 

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...