Skip to content Skip to footer

Erkek sevdiği kızın yolunu bağlayabilir yolu bağlanan kız nereye giderse gitsin gönlü onu seven erkeğe yönelir bu nedenle, başkasına verilse bile ayağı sürçer gitmek istemez kendisinde bir başkalık görülür bu durumu sezen büyükler de kızda bir uğursuzluk olduğunu,  iyisi mi bu işin daha başında yol kısayken dönmek gerektiğini düşünürlermiş yol bağlama kızın kısmetini bağlamaya benzer az çok yalnız burda muska büyü yapılmaz yolu bağlanacak kızın şaçından üç tel çalınır ya da güvenilir bir kimse aracılığı ile şaçını tararken aldırılır saçlar medyum hocaya  götürülür medyum, kızın saçlarını erkeğin bıyığından yada saçından alınan üç telle ayrı ayrı birbirine bağlar.

Medyum hocalar cinleri çağırmak için bir ılık suyun içine üç küçük çakıl taşı atar her taş atışta ya medyum hoca cin diyip arkaya doğru üfler sonra saçları, bir küçük yumak yapıp bir muşambaya sıkı sıkı sarar muşambayı ocakta ısıtıp la gayrihi aklihi, la gayrihi fikrihi diyerek bastırıp yassılaştırır. Bağlama büyüsü olur.

Kızın adını söyleyip muşambaya üfler erkek bir Cuma gecesi yatsıdan sonra, bu muşambayı kızın geçeceği yolda ya iyice toprağa gömer yada bir taşın altına gizler muşambanın çevresine küçük bir taşla bir üçgen çizer, üç kulhuvallah bir elham birde kuleuzubi rabbinas okuyup üçgenin çevresine üfler ertesi günü gene medyum gidip onun vereceği üç okunmuş arpa tanesini alıp gene kızın geçeceği yolun başka bir yerine bir üçgen oluşturacak biçimde toprağa gömer bu işlem yapıldıktan sonra en erken yedi, en geç kırk gün içinde kız bütün kendini isteyenlerden yüzçevirip bu işlemi yapana yönelirmiş.

Erkeğin isteği yerine geldikten sonra bile, yapılan işlem kimseye söylenmez; söylenirse bunu yapanında yaptıranında başına bir yıkım gelirmiş. Bunu yapan medyumun kim olduğu anlaşılırsa onun cenaze namazı kılınmazmış çünkü tanrının takdirini bozmuş ona karşı çıkmış olduğundan kafir sayılırmış.
Erkek sevdiği kızın yolunu bağlayabilir. Medyum sedat hoca ile bağlama büyüsü hakkında bilgi. Detaylı bilgi için arayın.

+90 532 066 39 09

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...