Skip to content Skip to footer

Eğer uzun zamandır evinizde para yollarının tıkalı olduğunu düşünüyorsanız. Ve bunu nasıl eski haline getirip kısmeti açacağınızı bilmiyorsanız işte size bir yöntem. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz. Ve ritüel için KULLANACAĞINIZ MALZEMELERİ ÇOK RAHAT TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

Ama ondan önce belirtelim bir rehberden işin üstadından, bir medyumdan, ve işini hakkıyla yapan bir hocadan yardım almadığınız sürece olacağının garantisini asla veremem. Neden?

    ÇÜNKÜ BU İNSANLAR EVRENDEKŞİ ENERJİYİ KULLANMANIN YOLUNUI BULMUŞ VE GÖNÜL GÖZÜNÜA AÇABİLMİŞ İNSANLAR. Hak vereceksiniz ki onların yardımıyla daha uzun vadeli ve kesin sonuçlar alabilirsiniz. 

KİM DE NE OLDUĞUNU ASLA BİLEMEYİZ. BELKİ SİZDE FARKINDA OLMADAN ASLINDA O GÖRÜNMEYENE DOKUNABİİLEN KİŞİLERSİNİZDİR. Veya gerçekten doğru isteyebilmişsinizdir. O zaman tabi ki sizin talebiniz de gerçekleşecektir ama dediğim gibi asla garanti edemem. Bu uygulama dört hafta üst üste yapılmalı. VE KESİNLİKLE SABAH SAATİNDE YAPMALISINIZ. Dilerseniz anlatmaya başlayayım.

Uygulayacağımız bu büyü ritüeli için; 

MALZEMELER; 

  1. Nane ( kuruşa muhtaç olmaman için ) 
  2. Fesleğen ( bağlanmış kısmet için ) 
  3. Defne yaprağı ( bereketsizlik olmaması için ) 
  4. Üzerlik ( göz değmesi varsa ) 
  5. 4 adet yeşil mum 
  6. Cezve 

UYGULAMA; 

Önce bu uygulamayla ne istediğinize dair net bir şekilde niyetinizi birkaç defa tekrarlıyorsunuz. Daha sonra cezvenin içine bir tutam nane, bir tutam fesleğen, 4 adet defne yaprağı, bir tutamda üzerlik otu koyuyorsunuz. Üzerine bir miktar su dolduruyorsunuz. Evinizin bir köşesine indiriyorsunuz yanında bir yeşil mumu yakıp bırakıyorsunuz onlar akşam saatine kadar bekleyecekler. Güneş battıktan sonra cezvenizi ocağın üstüne alıp kaynatmaya başlıyorsunuz. 15 dk. süresince kaynatıyorsunuz kısık ateşte. Su kaynarken dört defa şu sözleri TEKRARLAYIN:

“ 4 BİTKİYİ BİRLİKTE KAYNATTIM, BEREKETSİZLİĞİMDEN KURTULACAĞIM, PARA RUHUNA SESİMİ DUYURDUM. KURUŞA MUHTAÇ OLMAYACAĞIM KISMETİM AÇILACAK”

Daha sonra suyu süzün ve o suyu evinizin dört köşesine serpin. Kalan malzemeleri bir ağacın altına veya bir toprağın üzerine bırakın. BU İŞLEMİ MUTLAKA 4 HAFTA ÜSTÜSTE YAPMANIZ GEREKLİ.

Bereketli olsun… 

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...