Skip to content Skip to footer

Geri dön aşkım, Bu büyüyü talep ederek, hayatının kaybedilen aşkı, şimdi sana dönüyor olabilir. Bu büyü, en güçlü bitkilerin ve geleneksel veya manevi tıbbın bir karışımıdır. Sağlamdır, çünkü beklediğinizden daha hızlı tepki vermenize yardımcı olur ve güçlü bir inancınız ve inancınız olduğu sürece kayıp eşinizi size geri getirmesini sağlar. Aşk büyüleri çok çeşittir. Bitkiler kullanılarak yapılan büyüler daha etkilidir. Büyü yapılarak büyü yapılması çok risktir.

EVLİLİK HÜCRELERİ

Bireyler yasal, sosyal, libidinal, duygusal, finansal, manevi ve dini amaçlar dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle evlenebilir. Evlendikleri kişiler sosyal olarak belirlenmiş ensest kurallarından, kurallı evlilik kurallarından, ebeveyn seçiminden ve bireysel arzudan etkilenebilirler. Dünyanın bazı bölgelerinde düzenlenmiş evlilik, çocuk evliliği, çok eşlilik ve bazen zorla evlendirme kültürel bir gelenek olarak uygulanabilir. Buna karşılık, bu tür uygulamalar, dünyanın bazı kesimlerinde, kadın haklarının ihlali veya çocuk haklarının ihlali (hem kadın hem de erkek çocuklar) ve uluslararası hukuk nedeniyle kaygılanma nedeniyle yasaklanabilir ve cezalandırılabilir. Dünyanın gelişmiş bölgelerinde, kadınlar için evlilik içinde eşit hakların sağlanması ve dinler arası, ırklararası ve eşcinsel çiftlerin evliliklerinin yasal olarak tanınması yönünde genel bir eğilim olmuştur. Bu eğilimler daha geniş insan hakları hareketi ile örtüşmektedir. Bu tip insanlara kendi seçtikleri ve ilgi alanlarıyla evlenmelerine yardımcı olur. Sizlerinde hangi hücreye dayalı olarak evlendiğini çözebilirim. Cinlerin düğünü mü yoksa ilahi bir aşka dayanan düğününüz mü var çözebilirim.

SEVDİĞİNİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Zamanla, bir ilişkide çok fazla kötü enerji toplanabilir. Orada durma ve sadece izle! Tüm kötü enerjileri temizleyin ve evliliği istikrarlı hale getirin. Büyü, eşe boşanma davası verme fikrini değiştirmesini sağlamak için de çalışıyor. Bu büyüler başonacak kişileri boşandırmaz, ayrılmayacak kişileri de ayırır. Kötü şeylerden arınmadığınız sürece yerinizde sayarsınız.

Boşanma büyüsü

Boşanma (veya evliliğin sona ermesi) bir evlilik birliğinin feshi, evliliğin hukuki görev ve sorumluluklarının iptali ve / veya yeniden düzenlenmesi, dolayısıyla da ülkenin hukuk devleti uyarınca evli bir çift arasındaki evlilik bağlarının çözülmesidir. ve / veya devlet. Bu, iki ortağı birbirinden ayırabilir ve boşanma dileklerine göre yaşamlarıyla devam edebilecek bir büyüdür. Bu büyü, büyülerime büyük bir inancınız olduğunda işe yarıyor. İnancınız yoksa sıkıntıdır. Mum ışığı kadar da imanınız yani inancınız olsa büyülerin bozulmasında etki görürsünüz.

Ciltleme aşk büyüleri

Dünyadaki en sinir bozucu duygulardan biri, bağlantının ne kadar güçlü ve önemli olduğunu anlamayan birine aşık olmak. Bu büyü, iyi kullanıldığı takdirde iki kişiyi birbirine bağlamaya ve talimatları izleyerek yardımcı olabilir. Yani bağlama büyüleri olarak da tabir edilmektedir. Bazı ermeni ve süryani medyumlar bunu çok yapar. Yapmaya da devam edecektir. Bunlar ile çalışsanız bile ben sizlere güzel bir durum yaşatmak istiyorum.

Ruh Eşinizin Hücreleri

Birçoğumuz daha önce ruh arkadaşları kavramını düşündük. Ruh eşi nedir? Bende var mı Ve eğer öyleyse, benim nerede? Sadece sizin için yaratılmış özel bir kişi olduğu fikri, dikkate alınmayacak kadar sulu. Ruh eşinizin kim olduğu ve etrafındaki varlıklar önemlidir. Onu kimin yönlendirdiği ve kime inandığı konusunda iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Evlenmeden önce düşünüdüğünüz kişi ile mutlaka bir yolculuğa çıkın. 2 saatlik bir yol olsa da deneyin. Birşey kaybetmeyecek ve mutlaka çok şey kazanacaksınız. Cafelerde buluşarak whatsapda görüşerek verilen kararlar her zaman sıkıntı olmuştur.

Kesinlikle ruh arkadaşlarına inanıyorum, ama tanımım geleneksel Bir’in fikrinin ötesine uzanıyor. İnandığım şey, bir ruh eşinin ilişki içinde olmaya çektiğiniz bir kişi olduğu. Bu büyü bozmayı dene ve hayatında birlikte olmak istediğin insana iniş yap.

YENİ AŞK ÇIKARIN.
BU Büyüyü İSTENEN, YENİ BİR AŞK SİZİN YOLUNDA OLABİLİR. HAYATINIZA YENİ BİR AŞK DEĞERLENDİRMEYE HAZIRsanız, BU BÜYÜME SİZİN İÇİN ÇALIŞIR. BEN BU BÜYÜMEDE SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİM!

Leave a comment

0.0/5

Close
Arayabilirsiniz...