Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
sedat hoca banner
0532 066 3 909 Hemen arayın Sedat Hoca yanınızda...

Yaşam Anlayışı.

Sedat Hoca Tavsiye

yasam anlayisi

Yaşam anlayışı, varoluşumuzla ilgili derin bir görüş ve duygusal bir durumun hissedilen halidir. Beyinimizde her zaman yeri edinebilecek fikirler ile birlikte hayat ve dünya ile görüşlerinizi şekillendirecek bir yaklaşımdır. Kısaca kişisel bir metafiziktir.

Öğrenme ve mutluluk çerçevesinde doğada saklanmak sizlere artı değer katabilir. Hayatınızdaki olumsuz durumlardan bazen bu yöntemle kurtulabilirsiniz. Yaşam tarzınızda fazla konuşmayan ve sıkıntılarını ilmi yöntemlerle çözmeyi tercih etmeyen yollar denemelisiniz.

Öncelikle sağlıklı yaşamak zorundasınız. Sağlığınıza dikkat ederek Sedat Hoca’nın isteklerini ve size söylediği yapılması gerekenleri rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu altın kuralların ilki ve en önemlisi olarak ön plana çıkıyor.

Korkusuz şekilde öğrenmeyi denemelisiniz. Sevme sanatı ve yaşam anlayışını da varoluşunuza katmalısınız. İdeal romantik aşkı yakalayabilirsiniz. Bu yaşam tarzı sizi çoğu şeyden uzaklaştıracaktır. Kişilik sanatınıza da gereken özeni iki kişi olunca gösterebilirsiniz. Eksiklikleri görebilir ve gidermek için doğru hamleleri yapabilirsiniz.

Karşılaştığınız erkek ya da kadın arasında bir tercih yapmak durumunda kalıyorsunuz. Birini seçiyorsunuz ve karşınıza çıkan mantıklı olana karar veriyorsunuz. Orta yaşın sonlarına doğru seçim yapmak zor gibi ise, bazen bir yardımcıya ihtiyaç duyarsınız ya da istişare yapmak durumda kalırsınız. Gençlik yaşındaki aşk iksirini yakalamak etkili olcaktır. Büyük ve ateşli aşkı yaşamak için bazı yaşam tarzlarını terk etmek sorundasınız. Bunları tek başınıza karar veremezsiniz. Sedat Hoca ile utangaç durumlar ve korktuğunuz yöntemleri rahatlıkla geçebilirsiniz. Yaşam tarzınızı yeniden belirleyerek çaresizliği ortadan kaldırabilirsiniz.

Tavsiye Detayları

  • Tarih 6 Nisan 2015
  • Etiketler aşk, Hayat Felsefesi, Sevme Sanatı, varoluş, yaşam sevinci
Back to Top