Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
sedat hoca banner
0532 066 3 909 Hemen arayın Sedat Hoca yanınızda...

Hayat Felsefesi.

Sedat Hoca Tavsiye

hayat-felsefesi

Hayat felsefinizde ve dininiz konusun süpheleriniz varsa Sedat Hoca ile birlikte hayat felfesinizi daha düzenli hale getirebilirsiniz. Öleceğiniz bilinci ve hatayınızın kısa olduğu fikrini benimsedeğinizde hayat felsefeniz bu kısa ömrünüzde sizleri mutlu edecektir. Etrafınızdaki olumsuzlukları kafanıza takmadan yaşamınızı devam ettirmeye çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

“Etrafınıza bakmaya zaman ayırın, günler bencilliğinize yetmeyecek kadar kısadır. -Goethe”

Tasavvufa göre, sufilere göre, şeriata göre ve tarikata göre yaşam tarzı benimsediğinizde daha fazla sıkıntı çekme ihtimaliniz de var. Bu size denk gelebilecek 2 alternatiften biridir. Diğer ise mutlu ve huzurlu şekilde ömrünüzü devam ettirmek olacaktır. Sedat Hoca ile birlikte bu felsefeler arasında sizlerin hayatına uygun olanı entegre edeceksiniz.

Yaşam felsefenizde günümüz uygulamalarından “empati” size her zaman iyi bir seçim olacaktır. İster çocukların yerine kendinizi koyun ister kendi yaşıtınızın. Farketmeyecektir. Bu felsefe sizlere olumlu etkiler kazandıracaktır. Kötü durumda olan birine empati kurarak, sizlerin de onun durumuna düşeceğini unutmayın. Siz de yaşlanacaksınız. Ama bu dönemde geleceğe güzel yatırım yapmak manevi olarak daha iyi bir kazanç olacaktır.

Tavsiye Detayları

  • Tarih 6 Nisan 2015
  • Etiketler aşk, empati, Hayat Felsefesi, sevgi, yaşam sevinci
Back to Top