Medyum, Medyumlar, Medyum Tavsiye
sedat hoca banner
0532 066 3 909 Hemen arayın Sedat Hoca yanınızda...

Dostu Öğrenmek.

Sedat Hoca Tavsiye

dostluk

Bazı yöntemler ve olumsuz hareketleri tek başınıza yapamazsınız bu noktada bir yaşam koçuna yani bir hocaya ihtiyaç duyacaksınız. Bu hoca medyumluk gibi vasıflara sahip olmalı. Sedat Hoca bu vasıflara sahip olmasına rağmen kendisinin “Medyum” olarak ifade edilmesini sevmemektedir. Kendi ofisinde yaşam koçu olarak size ilmi yöntemlerle danışmanlık yapar. Büyü ve tılsım gibi olumsuz etkilerden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Dostluğa adını veren aslında sevgidir. Sevgi olmadan dostluğun “D”si olmaz. Çok dost edinmek de genel yapılan bir hatadır. Bazı dostlarınızı da hayatınızdan çıkartmanız gerekiyor. Dürüstlüğün en temel noktası olarak öne çıktığı dostluklarda en ufak güvensizlik sizi ikili ilişkilerinizde zarar verir. Bu ikili ilişkilerin en etkili olanıdır. Bazen iş yerinde bile eşinizden çok bu arkadaşları/dostları görürsünüz. Daha ciddi ve gerçek bir dostluk için güçlü olmak gerekiyor. Kendinize güvendiğiniz sürece karşınızdan da aynı güveni alırsınız.

Dostluklar mutlu günleri daha da aydınlık yapar. Paylaşılacak mutluluğu onların da hissetmesi ve yaşaması gerekiyor. Kıskançlık ve bazı kötü huylarınızı yenmek en başta yapılacak hamlelerdir. Dostlukta ne büyük iyilik ve sevabın olduğunu anlamak gerekiyor. Anlaşmazlıkları ortadan kaldırarak doğanın sevgi gücünü ve yakınlığını benimseriz.

“Açık bir el, sıkılmış bir yumruktan daha güçlüdür. -Shakespeare”

Tavsiye Detayları

  • Tarih 6 Nisan 2015
  • Etiketler aşk, aşk ve dostluk, dost tavsiye, dost tercihleri, sevgi
Back to Top